Jak Działa Kompleksowa Obsługa Informatyczna
Dzięki zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy kompleksową opiekę nad infrastrukturą IT, reagując na wszelkie potrzeby i problemy.
Zapewniamy wszechstronną opiekę nad systemami informatycznymi firm, włączając w to działanie help desku dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dbamy o sprawną pracę i bezpieczeństwo.
Dzięki zaawansowanej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy kompleksową opiekę nad infrastrukturą IT, reagując na wszelkie potrzeby i problemy.
Eliminujemy awarie i optymalizujemy działanie systemów, co przekłada się na wzrost efektywności, łatwości i bezpieczeństwa pracy.
Podstawą każdego procesu korzystającego z logiki binarnej są dane wejściowe. W automatyce przemysłowej przywykliśmy, że dane wejściowe do urządzenia sterującego są generowane poprzez czujniki. W zależności od ich przeznaczania, są one analogowe bądź cyfrowe. Inaczej jest w przypadku obrazu z kamery. Tutaj naszym sygnałem wejściowym jest przechwycony obraz - może być zarówno w postaci wczytanego pojedynczego zdjęcia lub streamu. Możemy zatem traktować to rozwiązanie jako kolejny czujnik w naszym układzie, który generuje dużą ilość nieobrobionych danych wsadowych dla naszego układu sterowania. Nie możemy jednoznacznie sklasyfikować jednak natury tego "sygnału", przed zaimplementowaniem odpowiedniego algorytmu dla systemu analizy obrazu. Samo przechwycenie obrazu nie jest jednak wystarczające - kluczowym elementem jest tutaj analiza uzyskanego obrazu, tak aby z zapisu pikseli uzyskać wartościowe dla nas parametry. Żeby osiągnąć ten cel, system wizyjny musi składać się części Hardwarowej oraz Softwarowej.
Koncepcyjne algorytmy zawierają zestaw funkcji wykrywających sytuacje zagrożenia bezpieczeństwa w obszarach przemysłowych jak np. fabryki, hale produkcyjne, które mają na celu wspomaganie operatorów analizujących obrazy z monitoringu w czasie rzeczywistym. Wykryte zdarzenia są wyróżniane w sposób graficzny, co pomaga zwrócić uwagę operatora, skraca czas reakcji, a także pozwala uniknąć sytuacji przeoczenia sytuacji niebezpiecznych. W opisie przedstawiono modele algorytmów oraz programów wykrywających stany zagrożenia, szczególnie w ruchu hal przemysłowych. Założono także możliwości projektu w zakresie nowych rozwiązań, optymalizacji oraz metody określania parametrów tak, aby program mógł działać właściwie w trybie ciągłym, niezależnie od warunków oświetlenia (dzień/noc), jakości rejestracji, materiału wideo, wariantów zdarzeń i innych.