• Adres:

  FHU Seven Stars
  Zbrosławice 42-674
  Brzozowa 8

 • Adres:

  biuro:Wolności 34 ,Żory

 • Adres:

  Wyspa Handlowa galeria Wiślanka

 • Email:

  kontakt@sevenstars.pl

 • Tel:

  +48 602313225


Profesjonalna sieć w Twoim biurze

W ramach naszej codziennej pracy tworzymy i wdrażamy projekty okablowania strukturalnego LAN oraz WLAN (pełne WiFi w budynku). Tego rodzaju sieci komputerowe dla firm są niezmiernie istotne dla prawidłowego funkcjonowania Internetu oraz współdzielenia zasobów przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści dobiorą wszystkie niezbędne urządzenia i przewody, tak aby Twoje sieci firmowe działały niezawodnie i zapewniały bezpieczeństwo danych w przypadku awarii.

Wdrażane przez nas sieci LAN i WLAN za każdym razem odpowiadają potrzebom danej firmy i są dopasowywanie idealnie do wskazanego wcześniej budżetu. Ponadto, budowa sieci komputerowych WLAN w wykonaniu specjalistów SEVEN STARS spełnia wszelkie normy dotyczące parametrów transmisji, obsługi określonej liczby użytkowników oraz dostępów dla użytkowników zewnętrznych.


Konfiguracja dostępów dla sieci firmowych

Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie kontrolowania dostępów do firmowych sieci LAN i WLAN. Wdrażamy rozwiązania zgodne ze standardem IEEE 802.1X, które pozwalają na sprawne łączenie się z siecią w przypadku pomyślnego uwierzytelnienia urządzeń. Zadbamy o to, aby Twoje sieci firmowe były odpowiednio zabezpieczone i wolne od ryzyka związanego z uzyskaniem dostępu przez nieautoryzowanych użytkowników.

Szeroko pojęte projektowanie sieci komputerowych obejmuje również tworzenie wirtualnych sieci lokalnych skupiających pożądane urządzenia funkcjonujące w ramach innej większej sieci fizycznej. Takie rozwiązanie pozwala odseparować od siebie użytkowników o różnych uprawnieniach i stworzyć łatwiejsze w zarządzaniu środowisko pracy.


Relokacja infrastruktury IT

Powyższa propozycja to idealna opcja dla osób planujących przeniesienie sprawnie funkcjonującej infrastruktury IT do innej lokalizacji. Relokujemy zarówno stanowiska komputerowe, jak i zasoby serwerowe oraz urządzenia sieciowe działające w obrębie danej sieci. Każda relokacja jest poprzedzona stosownym audytem technicznym, na podstawie którego sporządzamy szczegółowy harmonogram działań.


Współpraca z dostawcami zewnętrznymi (łącza internetowe)

Pośredniczymy w kontaktach z dostawcami Internetu oraz oprogramowania rozwiązując sprawnie wszelkie problemy komunikacyjne, wdrożeniowe oraz merytoryczne.