• Adres:

  FHU Seven Stars
  Zbrosławice 42-674
  Brzozowa 8

 • Email:

  kontakt@sevenstars.pl

 • Tel:

  +48 602 313 225


Systemy CCTV

Pierwotnym i do dzisiaj głównym przeznaczeniem instalacji telewizji przemysłowej jest podniesienie bezpieczeństwa. Systemy wizyjne montowane w bankach, sklepach, urzędach pocztowych, czy innych mniejszych budynkach dostępnych publicznie mogą pomóc w rozpoznaniu twarzy, a tym samym tożsamości osób próbujących okraść te instytucje lub osoby znajdujące się w obszarze objętym monitoringiem tych miejsc. Nagrania z monitoringu mogą też posłużyć do dokładnego odtworzenia przebiegu tych zdarzeń.


Systemy bazujące na pojedyńczej kamerze

Najprostszy system bazuje na pojedynczej kamerze. Pozwala to na obserwowanie najbliższego otoczenia. Efekt monitoringu możemy oglądać na ekranie telewizora, monitora CCTV lub komputera. Istotną rolę odgrywają również urządzenia komutacyjne, modulatory oraz przetworniki A/C. Obraz może być archiwizowany za pomocą urządzenia rejestrującego.

Systemy zaawansowane

Systemy zaawansowane, które są znacznie bardziej rozbudowane - nawet do kilkuset kamer. Wykorzystuje się w nich kamery analogowe lub sieciowe, a także urządzenia komutacyjne, multipleksery, dzielniki i przetworniki A/C.
Dobierając konkretne rozwiązanie należy mieć na uwadze fakt, że oferta rynkowa w zakresie systemów wizyjnych jest bardzo obszerna. Najlepiej więc będzie, jeśli ich wyboru dokonają fachowcy.


Oferujemy


KAMERY

IP, HD-CVI, HD-TVI, AHD

REJESTRATORY

IP, HD-CVI, HD-TVI, AHD